Наша компанія пропонує клієнтам повний спектр послуг зі створення систем вентиляції, кондиціювання та опалення побутових та комерційних приміщень, а саме:

Консультування

      У нашому салоні кваліфіковані менеджери допоможуть Вам підібрати кліматичну систему, що оптимально відповідає бажаним вимогам, продемонструють кондиціонер у дії, проконсультують Вас з питань, що цікавлять, оформлять усі необхідні документи.

Виклик фахівця на місце

      Звернувшись до нас з питання придбання кліматичного обладнання, кожен клієнт має можливість запросити до свого приміщення спеціаліста компанії, який порекомендує обладнання, що найбільше відповідає Вашим побажанням, надасть відповідну інформацію щодо встановлення та оптимального розміщення компонентів системи.

Проектування

      Розробка проекту - одна з найважливіших стадій побудови системи вентиляції та кондиціювання. Тільки при правильному доборі компонентів системи та коректному розміщенні їх у приміщенні буде підтримуватись комфортний мікроклімат. Крім цього, грамотно виконаний проект допоможе економно витрачати електроенергію та суттєво продовжити термін роботи всієї системи. Співробітники проектного відділу компанії мають великий досвід у розробці систем мікроклімату для різних типів приміщень: житлових, офісних, торгових, виробничих, приміщень з підвищеними вимогами до параметрів внутрішнього середовища.

Професійний монтаж

      Після розробки проекту слідує його безпосередня реалізація, а саме, монтаж. Наші фахівці швидко та якісно виконають монтаж будь-яких систем кондиціювання, вентиляції та опалення тепловими насосами, використовуючи професійний інструмент. Кваліфікацію фахівців компанії підтверджено дипломами.

Сервісне та гарантійне обслуговування

      Наша компанія підтримує заводську гарантію на роботи та обладнання, що складає:

36 місяців на обладнання Mitsubishi Electric,

36 - 60 місяців на обладнання GREE,

У разі поломки або несправності роботи кондиціонера протягом гарантійного терміну замовник має право на безкоштовне гарантійне обслуговування.

Також ми надаємо послуги сервісного обслуговування після закінчення терміну гарантії або якщо кондиціонер придбаний не в нашій компанії.
Ознайомитись із пропонованим обладнанням, його технічними характеристиками, принципами роботи, варіантами монтажу, а також отримати кваліфіковану консультацію фахівців компанії можна у нашому виставковому салоні з продажу кліматичної техніки.